Çatı Panelleri

İhtiyacınıza yönelik metal ürünlerle ilgili bilgi almak ve detay sorma için bize ulaşın.

İletişime Geç

Özellikler

  • Yapı mimarisinin en önemli kısımlarından biri olan çatılara dayanıklı, estetik, renkli, hızlı ve ekonomik çözümler sunar.

    Özel form verilmiş iç ve dış metal levha arasına PUR,PIR,TAŞ YÜNÜ, EPS yalıtım ürünleri doldurularak projenize uygun özelliklerde üretilebilir.

    1000 mm faydalı genişlik ile 2000 mm minimum boy ve nakliye koşullarına bağlı olarak farklı boylarda üretim yapılabilmektedir.

Evlerin çatılarında hava koşullarından korunmak amaçlı çatı panelleri kullanılmaktadır. Çatı panelleri, estetik bir görünüme sahip ürünlerdir. Kullanıldığı alana şık bir dizayn kazandırır. Binalarda kullanılan çatıların daha konforlu bir kullanım sunması için tek kat çatı panelleri, çatı panel mahyası ve duvar tipi çatı panelleri kullanılmaktadır. Çeşitli stil ve renk seçenekleri mevcuttur. Güneş ışığının eve girmesine olanak sağlayan şeffaf çeşitleri bulunur. Sert ve uzun ömürlü kullanım için ise metal çatı paneli tercih edilmektedir.

Çatı Panelleri Özellikleri

Çatı paneller, evlere estetik bir görünüm kazandıran ürünlerdir. Sert ve dayanıklı yapıları sayesinde her türlü hava koşuluna uygundur. Uzun ömürlü kullanım imkânı sağlar. Enerji tasarrufu özelliği ile çevre dostudur. Hafif bir yapıda olmasına rağmen son derece güçlüdür. Çevresel koşulların neden olduğu gerilmelere karşı direnç gösterirler. Termal şoklardan etkilenmemektedir. Çeşitli renk seçenekleri bulunmaktadır. Kişilere özel olarak renk ayarı yapılmaktadır. Tüm bunlara ek olarak standart ölçülerinin dışına çıkılıp özel üretim yapılabilmektedir. Uzun vadeli kullanımı ile tasarruf yapılmasını sağlar. Korozyonlara karşı etkili koruma sağlar ve daha az bakım gerektirir.

Çatı Panelleri Fiyatları

Çatı panellerinin fiyatları kullanılan ürünün malzemesine, ürünün rengine, boyut ve ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Evinizi güzelleştirecek en uygun çatı panelini satın almak veya fiyat bilgisini öğrenmek için sitemiz aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz. Dilerseniz sitede yer alan numaralarımızdan arayabilirsiniz.