Cephe Panelleri

İhtiyacınıza yönelik metal ürünlerle ilgili bilgi almak ve detay sorma için bize ulaşın.

İletişime Geç

Özellikler

  • Fabrikalar, depolar, sanayi tesisleri, konutlar gibi yapıların cephe kaplamalarına dayanıklı, estetik, renkli, hızlı ve ekonomik çözümler sunar.

    1000 mm faydalı genişlik ile 2000 mm minimum boy ve nakliye koşullarına bağlı olarak farklı boylarda üretim yapılabilmektedir.

Cephe panelleri, binaların cephelerini saran koruyucu yapıdır. Cephe panelleri, çeşitli renk ve boyutlarda üretilmektedir. Kişilerin isteğine göre standart ölçülerin dışına çıkılabilmektedir. Paneller, evleri her türlü hava koşuluna karşı korumaktadır. Ayrıca şekli sayesinde binalara estetik bir görünüm kazandırmaktadır.

Cephe Panelleri Kullanım Alanları

Cephe panelleri, alışveriş merkezlerinden, sanayi tesislerine, fabrikalardan depolara kadar pek çok alanda kullanılmaktadır. Yapılara kazandırdığı dayanıklılık sayesinde binaların çatılarında kullanılmaktadır. Böylece binalar dış etkenlerden korunmaktadır.

Cephe Panelleri Özellikleri

Cephe panelleri, binaların yalıtımı için son derece uygundur. Dışarıdaki soğuk havayı içeriye geçirmeyen cephe panelleri, kışın ısı yalıtımı sağlar. Ayrıca yaz aylarında serinlik elde edilmesini sağlar. Binaların dış görünümünü değiştirerek estetik duruş sergiler. İstenilen renkte elde edilmesi cephe panellerini cazip hale getirmektedir. Yangına karşı etkin dayanım sağlamaktadır. İstenilen renk ve desen uygulanabilmektedir. Gizli vidalama imkânı sunar. Dayanıklı bir yapıya sahiptir. Korozyonu önleyerek yüksek verim alınmasını sağlar. Uzun ömürlü olması ile ekonomik anlamda ciddi tasarruf yapılmasını sağlamaktadır. Yapılara düşey veya yatay olarak uygulanabilmektedir.

Cephe Panelleri Fiyatları

Cephe panelleri fiyatlarının belirlenmesinde, panel üzerinde kullanılacak desen, boy ebat, renk ve uzunluk etkili olmaktadır. Özel ölçülere sahip olan panellerin fiyatları diğer panellere oranla maliyetlidir. Fakat sitemiz bütçenize uygun cephe panellerini sizlere sunmaktadır. En kaliteli malzemelerden üretilen cephe panellerini satın almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.