Soğuk Oda Panelleri

İhtiyacınıza yönelik metal ürünlerle ilgili bilgi almak ve detay sorma için bize ulaşın.

İletişime Geç

Özellikler

  • Gıda, ilaç, kimyasal ürünlerin üretim tesisleri ve depolarında ısı yalıtımı sağlamak amacıya kullanılır.

    Özel form verilmiş iç ve dış metal levha arasına PUR,PIR dolgu malzemeleri kullanılarak,

    80 mm ve 200 mm kalınlık aralığında amacınıza uygun olarak üretilmektedir.

Soğuk oda panelleri, binalarda ısı, su, nem ve ses izolasyonu sağlayan ürünlerdir. Soğuk oda panelleri aynı zamanda yangın güvenliği de sağlamaktadır. Dış etkenlere karşı yoğun koruma imkânı sunar. Soğuk oda panelleri ekonomik olması ile birlikte estetik görünüme de sahiptir.

Soğuk oda panelleri, son kullanma tarihi geçmemiş ürünlerin bozulmasını önlemek için kullanılmaktadır. Böylece maddi kayıp yaşanmasının önüne geçilecektir. Yeterli ısıya sahip olmayan soğuk depolarda havanın soğutulması ve içerideki ısının kaybının önlenmesi amacıyla soğuk hava panellerinden yararlanılmaktadır. İstenilen boyda üretimi yapılmaktadır. Kilit sistemleri sayesinde kolayca montaj yapılmaktadır. Kalınlıkları 6cm ila 20cm arasındadır. Panellerin yüzey kaplama işleminde galvaniz sac, polyester boyalı sac, paslanmaz krom nikel sac kullanılmaktadır.

Soğuk Oda Panelleri Özellikleri

Soğuk oda panelleri, kaymayan, nem tutmayan, hijyenik ve pratik yapıya sahiptir. Bakımı kolaydır. Yüksek ısı izolasyonu sağlamaktadır. İçerideki soğuk havayı muhafaza eder. Enerji maliyetlerini düşürür. Depodaki ürünlerin korunmasını sağlar. İstenilen ölçülerde üretilebilir. İşletme içerisinde farklı yerlere taşınmasını sağlayan kilit sistemi vardır. Her türlü hava koşuluna uygun olarak üretilmektedir. Karlı ve yağmurlu havalardan etkilenmez. Panellerin üretiminde iki sac levha arasına belirli miktarda poliüretan dolgusu yapılmaktadır. Bu yöntem sayesinde paneller, prefabrik yapıdadır.

Uygun fiyat seçenekleri sunan Aytar metal, kaliteli malzemelerden üretilmiş soğuk oda panellerini sizlere sunmaktadır. Siparişleriniz için telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.