Hakkımızda

Firmamız 1988 yılında Demir Çelik ve Nakliye işleri ile Nevşehir ve Muğla Fethiye’de faaliyetlerine Baba Lokman Aytar ile başlamıştır. 2015 yılında Aytar Metal Ltd. Şti. unvanı ile sürekli kendini geliştirerek, Muğla ve çevresindeki bölgelerde hizmetler veren iş ortaklarımız ile faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

Firmamız yoğun tempo ile çalışarak gelişen ve büyüyen bölgemiz ile birlikte birçok alanda kendini geliştirmiştir. Demir, çelik, siyah sac gibi ürünlerde inşaat, çelik yapı ve demirin kullanıldığı her alanda toptan ve perakende faaliyetlerimiz ile bölgenin öncü firmaları arasında yerini almıştır.

Müşterilerimizden gelen taleplere hızlı, güvenilir ve en uygun fiyatlar ile cevap vermeye azami gayret gösteren firmamız; bünyesinde bulunun küçüklü büyüklü tır kamyon gibi araçlarımız ile müşterilerimizin talep ettiği ürünleri kendi depomuzdan veya fabrikadan sevk olmak üzere hizmet etmeye devam ediyor. Demir-çelik alanındaki tecrübesine güvenerek doğru zamanda doğru yatırımlar yapmaya şubeleşerek çalışan sayımızı çoğaltmaya bölgemize ve ülkemize hizmet etmeye devam edeceğiz.

Aytar Metal Firması olarak tamamen kendi öz sermayemiz ve genç yenilikçi yönetimimiz ile sağlam ve emin adımlar atarak, hacmimizi ve şubemizi satımızı artırarak büyümeye kendimizi geliştiremeye devam edeceğiz.

Vizyonumuz gelişmekte olan ülkemiz ile paralel olarak firmamızı büyütüp ülkemize ve bölgemize katma değer sağlayarak en uygun şartlarda insanlarımıza hizmet etmektir.