PVC Çatı Kaplama

İhtiyacınıza yönelik metal ürünlerle ilgili bilgi almak ve detay sorma için bize ulaşın.

İletişime Geç

Özellikler

  • PVC ve ASA hammaddeleri kullanılarak üretilen, görüntü olarak klasik kiremiti andıran çatı malzemesidir.

    Çeşitli renk seçenekleri ile estetik görünüm, hafif, dayanıklı, ekonomik çözümler sunar.

Evlerin ve binaların ısıtılması, ısının muhafaza edilerek yalıtım elde edilmesi, kötü hava koşullarından korunması için binaların çatılarına PVC kaplama yapılmaktadır. Bu çatılar, kişilerin isteklerine göre çeşitli renk ve tasarımlarda üretimi yapılan ürünlerdir.

PVC çatı kaplamaları, binalara estetik bir görünüm kazandırmaktadır. Dekorasyon alanında başarılı olan bu ürünler inşaat sektöründe sıklıkla tercih edilmektedir. Kolay ve pratik kullanım özellikleri bulunur. PVC çatı kaplamaları arasında alpimit panelleri en çok tercih edilen ürünlerdir.

PVC kaplamalarının en önemli özelliklerinden biri de çatıyı tamamen kaplamasıdır. Böylece binalar soğuk havalardan korunmaktadır. Buna ek olarak çatıya hoş bir görünüm kazandırmaktadır. Restorasyona önem veren kişiler için PVC kaplama önemli bir araçtır. İstenilen görüntünün elde edilmesini sağlar.

PVC Çatı Kaplama Avantajları

PVC kaplamalar dış etkenlere karşı yoğun koruma sağlamaktadır. Bu nedenle yağmur, kar ve dolu gibi hava koşullarında sağlam bir şekilde binayı korur.

Yapıya estetik bir görünüm kazandırır ve istenilen şekillerde üretimi yapılabilir. Binalarda kuş bakışı olarak hoş bir görünüm sağlar.

İstenilen renkler ve desenler kullanılabilmektedir. Şeffaf PVC kaplamaları da vardır. Mimari alanda beklentileri karşılayacak görünüme sahiptir.

Isı yalıtımında oldukça iyi işler başarır. Ayrıca fiyatları da uygundur.

Uygulanması ve monte edilmesi kolaydır. Bu nedenle zamandan ve işçilikten büyük tasarruf elde edilir. Kolay monte edilmesi sayesinde teknik beceri istememektedir.